+38-050-32-30-130
Харьков, ул. Ивана Камышева 13, офис 2
057-73-83-447

Водоочищення

Вода – це джерело життя і здоров’я. Важливо, щоб вона була чиста, а якість відповідала всім нормам і стандартам. При цьому існує велика кількість негативних факторів, які в тій чи іншій мірі впливають на хімічний та фізичний склад, що вказує на неприпустимо низьку якість.

Водоочищення і водопідготовка – комплексні заходи, спрямовані на очищення рідини за допомогою спеціального обладнання. Після ряду маніпуляцій усуваються різного роду забруднення, показники доводяться до рівня, який відповідає встановленим стандартам.

Навіщо потрібно водоочищення?

Якісні показники води знижуються в результаті постійного приросту населення, через шкідливе промислове виробництво, викиду відходів, через виснаження природних ресурсів, а також при відсутності модернізації загальних систем.

Позбутися від більшості біологічних забруднювачів (бактерій, вірусів) допоможе кип’ятіння, але при цьому погіршуються смакові властивості. До того ж неможливо кип’ятити кубометри рідини щодня, але можна застосувати комплекс заходів, які допоможуть досягти потрібних показників відповідно до потреб.

Якщо з крана тече вода жовтувата або з бурим відтінком, з помітними домішками, відчувається сторонній запах, потрібно водоочищення для дому. Складніше, коли за зовнішніми ознаками неможливо визначити, наскільки придатна для пиття або для використання в господарсько-побутових цілях рідина. У цьому випадку необхідний детальний хімічний аналіз, а для нормалізації параметрів на допомогу прийде сервіс по очищенню.

Негативний вплив неочищеної води:

 1. Загроза здоров’ю. Основною проблемою стає зміст всіляких шкідливих мікроорганізмів. Згідно зі статистичними даними, саме в рідині присутні близько 70% всіх збудників захворювань. Висока жорсткість, вміст підвищеного рівня хлору, магнію і заліза викликають проблеми з нирками, шкірою і волоссям. Негативно впливають на функціонування серця, знижують імунітет, аж до розвитку онкологічних захворювань.
 2. Скорочення терміну служби побутових приладів. Зміст сторонніх суспензій знижує ефективність роботи пральних і посудомийних машин, приводить в непридатність бойлери, котли, кавоварки і чайники. Сприяє утворенню нальоту на сантехніці, забиває сливи і каналізацію, що стає причиною передчасного виходу з ладу всіх комунікацій.

Водопідготовка допоможе:

 • усунути шкідливі для здоров’я людини мікроби і бактерії;
 • знизить жорсткість і видалить сірководень;
 • доведе до безпечного рівня вміст хімічних елементів.

Завершальним етапом і кінцевим результатом процесу стане отримання чистої питної води, яка не тільки запобіжить негативний вплив шкідливих речовин на організм, але і заощадить кошти в майбутньому.

Монтаж водоочищення

Перед тим як проводити водопідготовчі заходи, потрібно ретельно проаналізувати стан рідини. На підставі такого аналізу компанія зможе підказати один оптимальний і ефективний варіант робіт. Також тип підготовки багато в чому залежить від того, яка будівля знаходиться в обслуговуванні – дачний будиночок або заміський котедж на велику сім’ю.

Додатково завжди уточнюється інформація для підбору відповідної високоякісної системи очищення, від якої залежить подальша ціна:

 • джерело надходження (свердловина, колодязь, водопровід);
 • кількість санвузлів і людей на території;
 • чи планується велика витрата (басейн, джакузі і т.п.).

Надалі водоочищення для приватного будинку складається з проекту по монтажу та обслуговування, який умовно поділяється на кілька стадій:

 • фільтр грубого або первинного очищення – захищає всі наступні структури, запірну арматуру і насоси, а також відповідає за усунення механічних домішок, таких як іржа, мул або пісок;
 • фільтр для пом’якшення – призначений для усунення заліза, хлору і сірководню;
 • встановлення системи зворотного осмосу для утворення найчистішої води;
 • водоочищення для заміського будинку з метою зниження жорсткості рідини для господарсько-побутових потреб, а саме: для котельні, опалювального обладнання, для побутових приладів.

В процесі необхідно приділити особливу увагу налаштуванню фільтрації, яка спрямована на пом’якшення та усунення домішок. Потрібно правильно задати кількість залишкових елементів, так як повне усунення заліза і мінеральних солей неприпустимо: ці мікроелементи вкрай важливі для функціонування кожного організму.

Встановлення водоочищення

Комплексні очисні заходи проводяться в окремо виділеному приміщенні, площа якого забезпечує зручне обслуговування водопостачання. У приватному секторі для цієї мети краще використовувати підвал, розташований далеко від житлового будинку, для створення необхідної звукоізоляції.

Організація, що виробляє установку, повинна надійно приєднати різні прилади до магістралі і провести з’єднання труб. Також важливо проведення підключення резервних пристроїв і перевірити послідовность фільтруючих елементів.

Введення в експлуатацію

Після монтажу здійснюється перша промивка фільтрів в каналізацію. Потім проводяться пуско-налагоджувальні роботи, де перевіряється відповідність планової та фактичної очисної здатності, функціонування блоків управління, виявляються неполадки, налаштовуються прилади.

Остаточне введення в експлуатацію здійснюється в два етапи:

 • перевірка всіляких вод в лабораторії на відповідність санітарним нормам;
 • інструктаж з власником по використанню конструкції пристрою.

Підтвердженням працездатності вважається підписаний акт прийому між компанією і власником житлового приміщення.

Переваги використання

Зупинити свій вибір на водопідготовці від професіоналів, значить, отримати масу гарантій і переваг.

 1. Зменшення витрат миючих засобів завдяки пом’якшенню.
 2. Відсутність хлору в складі знизить появу подразнень на шкірі.
 3. Якість і колір одягу після неодноразових прань залишаться на високому рівні тривалий час.
 4. Збереження сантехніки в новому стані, попередження появи нальоту, відкладень і неприємного запаху.
 5. Економія газу та електроенергії як результат зниження накипу на нагрівальнИХ елементах.
 6. Отримання безпечної за хімічними властивостями питної води.

Водопідготовка і водоочищення продовжить працездатність побутової техніки за рахунок відсутності відкладень. Крім того, очищення стане найкращою інвестицією в здоров’я і довголіття.

Очищення треба довірити професіоналам, починаючи з аналізу та закінчуючи пуско-налагоджувальними роботами. Інженери допоможуть підібрати ідеальну систему, що відповідає вашим потребам, виходячи з технічних характеристик конкретного об’єкта. Крім того, проводиться детальна консультація по обслуговуванню і експлуатації пристроїв і фільтрів.

Rate this page